biuro@ctu-waw.pl Napisz do nas
(22) 760-33-55 Zadzwoń do nas
Poznaj naszego partnera

Compensa TU SA Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. Wraz z pozostałymi towarzystwami ubezpieczeń majątkowych należącymi do Vienna Insurance Group w Polsce (www.vig.pl), Compensa zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych.
Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.
Compensa proponuje elastyczne rozwiązania, Klient może wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia.
Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę.
Compensa Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group ? wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. W skład grupy wchodzą: Compensa TU S.A. i Compensa TU na Życie S.A.
Compensa TU S.A. działa w Polsce od 1990 r. Towarzystwo zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw a także dużych klientów korporacyjnych. Oferuje m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej. Towarzystwo dostarcza elastyczne rozwiązania, dzięki którym klient może wybrać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka, a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi całościową ochronę mienia.
W skład ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez Compensa TU wchodzi m.in.: obowiązkowe ubezpieczenie OC czy też polisa Autocasco, która ubezpiecza wszystkie rodzaje ryzyka. W Compensa można zakupić dwa rodzaje AC: AC BAZA ? dla samochodów osobowych i AC MOC ? dla pozostałych pojazdów, np. ciężarowych, dostawczych. W ofercie Compensa znaleźć można również interesujące pakiety. Popularną propozycją jest ?moto DNA?. Jest to unikatowy pakiet OC i AC, który łączy w sobie atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej samochodu wraz z jego zabezpieczeniem przed kradzieżą.
Z kolei Compensa TU na Życie S.A. powstało w 1997 roku. Firma oferuje szeroki wybór ubezpieczeń na życie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe.