biuro@ctu-waw.pl Napisz do nas
(22) 760-33-55 Zadzwoń do nas
Poznaj naszego partnera

Proama

Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce. Wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów.
Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy. Od stycznia 2013 roku jest częścią międzynarodowej Grupy Generali powstałej w 1831 roku.
Proama jest laureatem godła Laur Konsumenta ? Odkrycie 2012, jako marka „funkcjonująca na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywająca serca klientów” oraz Rynkowy Lider Innowacji 2012 ? Jakość, Kreatywność, Efektywność.
Strona internetowa www.proama.pl została wyróżniona certyfikatem Użyteczna Strona. Jednocześnie – według organizatorów badania – wśród wszystkich stron badanych dotychczas przez audytorów programu w Polsce , uzyskała rekordowy (najwyższy) rezultat ? aż 95%!
źródło: Proama