biuro@ctu-waw.pl Napisz do nas
(22) 760-33-55 Zadzwoń do nas
Poznaj naszego partnera

TU ALLIANZ S.A.

Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz powstało w 1997 roku. Firma oferuje ponad 70 nowoczesnych ubezpieczeń majątkowych oraz na życie, a także fundusz emerytalny i pracownicze programy emerytalne. Allianz ubezpiecza zarówno pojedyncze osoby, jak i tysięczne załogi dużych fabryk, niewielkie sklepy czy wielkie sieci marketów, rowery i promy kosmiczne, mieszkania a nawet porty lotnicze.

Allianz to także bogata oferta ubezpieczeń komunikacyjnych. Przy zakupie obowiązkowego OC w Allianz można liczyć na interesujące dodatki, m.in.: ?Mini Car Assistance?, które dodawane jest bezpłatnie do polisy OC. Allianz zapewnia także możliwość wyraźnego obniżenia składki w sytuacji, gdy kierowca jeździ bezpiecznie i bezszkodowo oraz gdy klient kontynuuje umowę ubezpieczeniową. Z kolei przy zakupie fakultatywnego AC klienci mogą liczyć na dostosowanie oferty do własnych potrzeb. Do Autocasco można dokupić dodatkowe klauzule, np. ubezpieczenie szyb. W ramach AC, Allianz ponosi odpowiedzialność za szkody zaistniałe w kraju i za granicą.

TU Allianz S.A. jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Towarzystwo te należy do Grupy Allianz Polska, która świadczy kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku, firma zawdzięcza m.in. innowacyjnemu podejściu do biznesu, konsekwencji w budowaniu proklienckiego nastawienia oraz utrzymaniu wysokiego zaangażowania pracowników i agentów w rozwój firmy.