biuro@ctu-waw.pl Napisz do nas
(22) 760-33-55 Zadzwoń do nas
Poznaj naszego partnera

Warta S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie. Na rynku polskim istnieje od 1920 roku. Dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku ubezpieczeń. WARTA to 120 produktów ubezpieczeniowych skierowanych zarówno do indywidualnych klientów, jak i firm.

WARTA może pochwalić się bogatą gamą polis samochodowych. Kupując obowiązkowe ubezpieczenie OC można liczyć na atrakcyjne zniżki, gdzie przyznaje m.in. 60 proc. upustu na OC komunikacyjne kierowcy, który spełni dwa warunki: ma powyżej 30 lat i przez 3 ostatnie lata jeździł bezkolizyjnie. Dodatkowo właściciele aut w wieku powyżej 35 lat nie muszą spełniać warunku wcześniejszego posiadania umów OC, co oznacza, że wystarczy legitymować się bezszkodowym doświadczeniem w jeździe np. autem służbowym, żeby mieć zniżki na auto prywatne.

Dla tych, którzy potrzebują dodatkowe zabezpieczenia dla swojego samochodu, WARTA oferuje ciekawe rozwiązania polis Autocasco. Jednym z nich jest AC Standard, którego zakres można swobodnie poszerzać i zwężać, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Oznacza to, że kierowca ma możliwość płacenia tylko za ochronę od zdarzeń, których rzeczywiście się obawia. Drugą propozycją jest AC Komfort, zapewniające kompleksową i pełną ochronę.

WARTA S.A. to także ubezpieczenia domu i mieszkania, życia i zdrowia, a także pełen pakiet ubezpieczeń dla podróżujących i aktywnie wypoczywających klientów (m.in. WARTA Travel, WARTA Sport).

WARTA już od ponad 90 lat buduje nową jakość na rynku usług finansowych. Skutecznie zaspokaja potrzeby finansowe i ubezpieczeniowe klientów indywidualnych i firm.

W grudniu, 2012 roku, TUiR Warta S.A. połączyła się z HDI Asekuracja TU S.A. Klienci powstałego towarzystwa wciąż mogą jednak kupować polisy obu marek.  Od 2012 roku niemiecka Grupa Talanx i japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda są nowymi akcjonariuszami WARTY.